Tümünü Gör

İLKA PLASTİK HAKKINDA

Kanık Şirketler Grubu bünyesinde plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren İLKA Plastik, 1983 yılında Kocaeli’de kurulmuştur. 20.000 metrekarelik üretim ve depolama tesislerinde plastik ambalaj sektöründe endüstriyel alanda ihtiyaç duyulan ürünleri üretip müşterilerine ulaştırmaya devam eden İLKA, son teknoloji kullanarak ürettiği ürünlerini sektör ihtiyaçlarına göre her geçen gün geliştirmekte ve müşterilerine en iyi hizmet verme politikasıyla süreçlerini yönetmektedir. Uluslararası standartları benimseyen İLKA Plastik, kalite ve güveni yıllardır müşterilerine sunmakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarını yüksek performanslı ürünleriyle karşılamaktadır.

Plastik sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan İLKA, laminasyon filmleri, shrink film, stretch hood, endüstriyel polietilen filmler, endüstriyel PVC stretch filmler gibi ürünleriyle endüstriyel alanda geniş faaliyet alanına sahiptir. İLKA aynı zamanda her çeşit ve ebatta baskılı ve baskısız, alçak ve yüksek yoğunluklu polietilen poşetler, alışveriş poşetleri, çöp poşetleri, tıbbi atık poşetleri ve buzdolabı poşetleri de üretmektedir.

BRCS Packaging and Packaging Materials ve ISO 9001/14001/22000/45001/27001/50001 Kalite Yönetim Sistemleri belgelerine sahip, ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmayı prensip edinmiş olan İLKA, Kanık Şirketler Grubu bünyesinde bulunan diğer kurumlar gibi müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedeflemektedir.

Misyon

Güçlü, güvenilir ve kaliteli ürünleri ile sürdürülebilir rekabeti sağlamak, toplumsal ve çevresel değerleriyle kazanıcını yatırıma dönüştürerek hem ülke ekonomisine katkıda bulunmak hem de plastik sektöründe yeni bir soluk yaratmak için faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyon

Plastik sektöründe kalite, maliyet ve servis olarak en iyi hizmeti veren, ülke içinde lider, dünya çapında da tanınmış bir marka olma vizyonunu benimsemiştir.